Wszystkim uczestnikom konkursu i jego laureatom gratulujemy!
Paweł Botarski
WYNIKI KONKURSÓW
KONKURS PLASTYCZNY
Oddziały „0” szkół podstawowych i przedszkoli”
I miejsce: Natalia Pleskacz – Przedszkole Miejski nr 4 w Nowogardzie
II miejsce: Nela Bochocka - Przedszkole Miejski nr 4 w Nowogardzie
III miejsce: Marta Jankowska - Przedszkole Miejski nr 4 w Nowogardzie
Wyróżnienie: Hanna Pędziszczak - Przedszkole Miejski nr 4 w Nowogardzie
Uczniowie klas I –III szkół podstawowych
I miejsce: Justyna Jarczewska. – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków
II miejsce: Natalia Duda - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków
III miejsce: Nadia Bartlewska - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków
Wyróżnienie: Antoni Adameczek – Szkoła Podstawowa w Długołęce
Uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych
I miejsce: Emilia Bazyl- Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków
II miejsce: Maja Szczypień - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków
III miejsce: Maria Cyboroń – Szkoła Podstawowa w Strzelewie
Wyróżnienie: Piotr Murawski – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Uczniowie klas VII – VIII szkół podstawowych
I miejsce: Julia Kotowicz - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków
II miejsce: Martyna Gurazdowska - Szkoła Podstawowa w Orzechowie
III miejsce: Paulina Olechnowicz - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Wyróżnienie: Marcel Gaczkowski – Szkoła Podstawowa nr 3 im Polskich Olimpijczyków
Nagroda Dyrektora Biblioteki
Maciej Małecki - Szkoła Podstawowa nr 3 im Polskich Olimpijczyków
Hanna Kluszczyńska - Szkoła Podstawowa nr 3 im Polskich Olimpijczyków
KONKURS WIEDZY
Konkurs gminny w kategorii szkoły podstawowe IV – VI wygrali następujący uczniowie
I miejsce: Szymon Kutrzeba – Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowogardzie
II miejsce Jaśmina Kotowicz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie
III miejsce: Wojciech Spór - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie
Konkurs gminny w kategorii szkoły podstawowe VII – VIII wygrali następujący uczniowie:
I miejsce: Julia Kotowicz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie
II miejsce: Zuzanna Śmieciuch - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie
III miejsce: Michał Grzywacz - Szkoła Podstawowa nr 3 w Nowogardzie
Konkurs gminny w kategorii mieszkańcy od 18 roku życia wygrały następujące osoby:
I miejsce: Iwona Pietruszewska
II miejsce: Marcin Ogiewa
III miejsce: Piotr Żelazowski